Autor Wątek: Kalendarz - jak liczymy czas?  (Przeczytany 849 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sheytan

  • Stado PM
  • Przywódczyni - administratorka
  • ***************
  • Wiadomości: 117
    • Zobacz profil
Kalendarz - jak liczymy czas?
« dnia: Listopad 20, 2013, 21:32:38 »
Tutaj, na naszej magicznej sawannie czas płynie nieco inaczej. Chodzi o to że głupio by było gdyby nasze postacie starzały się normalnie, jak w realnym świecie. Na urodziny trzeba by było czekać długo a szczeniaki musiałyby całe dwa lata czekać na dorosłość. Wymyśliłam coś innego. Otóż u nas, u dzikich kotów 1 rok to w realnym świecie trzy miesiące. Każdy NASZ rok podzielony jest na trzy części - pierwszą, drugą i trzecią. To bardzo proste. Nasz kalendarz:

1 Styczeń - 28/29 Luty - 31 marzec - 1 rok. Pierwsza cześć tego roku to styczeń, druga to luty a trzecia to marzec


1 Kwiecień - 31 maj - 30 czerwiec - kolejny rok, pierwsza część to kwiecień, druga maj a trzecia czerwiec.


1 lipiec - 31 siepień - 30 wrzesień - kolejny rok, pierwsza cześć to lipiec druga to sierpień.
a trzecia to wrzesień.

1 październik - 30 listopad - 31 grudzień - kolejny rok, pierwsza częsc to październik, druga to listopad i trzecia grudzień.


Trzy miesiące w relnym świecie, to u nas, w wilczej krainie rok. Czyli za trzy miesiące będziecie starsi o rok. Mam nadzieję że wszyscy to zrozumięją.
Każdy rok ma trzy części. (1 rok - 3 miesiące, każdy miesiąc to jedna częsc)


DATA URODZENIA!
Uwaga. Każdy z was jeśli nie ustalił przy rejestracji musi teraz ustalic swoją datę urodzenia, tzn ile ma lat i kiedy obchodzi urodziny. Moglibyście organizować przyjęcia urodzinowe zabawy dyskoteki itp.

Jak podać datę urodzenia? --> To proste. Wystarczy wiedzieć jak liczymy lata
Podajemy:
Ile mamy lat / Którego dnia się oszczeniliśmy / w której części roku

Czyli np:
Mam trzy lata, dzień 12, częsc druga.


KOT STAJE SIĘ DOROSŁY GDY UKOŃCZY 1 ROK!!

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
loudness nautical-battles siedemwatah croissanta we-love-horse