Autor Wątek: Towarzysze  (Przeczytany 2513 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sheytan

  • Stado PM
  • Przywódczyni - administratorka
  • ***************
  • Wiadomości: 117
    • Zobacz profil
Towarzysze
« dnia: Sierpień 02, 2013, 09:57:33 »
Tutaj można kupić towarzyszy - magicznych oraz ekstremalnych.
Jeśli chcesz mieć towarzysza zwykłego, np zwykłego ptaka to musisz go sobie znaleść :)
Płacisz tylko za magicznych i ektremalnych.
Można je kupić za Kocie Funty (KF)

UWAGA. Jeśli zwierzaka chcesz kupić wchodzisz tu, do sklepu i obok klatki ze zwierzęciem zostawiasz określoną liczbę KF, i bierzesz zwierzę..



                                              Towarzysze magiczni:

Nazwa: Gryf kroplopodobny
Opis: Jest to magiczny stworem kształtem przypominający gryfa.  Jest on jednak o WIeLE mniejszy. Jego wielkość to ok. 50 cm(czyli tak gdzieś jak niewielki pies). Ma podobny do gryfa wygląd zewnętrzny, jednak na pyszczku jest o wiele ładniejszy, ponieważ na pyszczku jest słodki i śliczny jak mały gryf. Ma niewielkie skrzydła, które służą mu oczywiście do latania. Jego cechą charakterystyczną jest… wodny kolor. Gryf kroplopodobny jest cały „jakby z wody”. Ma kolor wodny i wyglądem przypomina dużą krople ukształtowaną jak gryf. Jest niezwykle zabawny i zawsze wesoły. Potrafi rozśmieszyć właściciela na wiele sposobów. W wodzie jest niewidoczny. Po prostu nie da się go odróżnić od wody. Lubi w niej przebywać, ale nie musi.  Wbrew niewielkim rozmiarom gryfy kroplopodobne są silne. Potrafią bardzo szybko biegać nawet do 200 km/h ! To jest niesamowite, szczególnie dla tak niewielkich stworków. Bardzo przywiązują się do właściciela i znają wilczy język.
Gniazdowanie: Może mieszkać wszędzie, najbardziej lubi z właścicielem – jeśli go ma.
Pożywienie: Pije wodę. Je owoce i mięso.
Cena: 10 KF


:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Nazwa: Feniks Wodny
Gniazdowanie:  Feniksy tej jakże niespotykanej rasy zakładają duże gniazda z glonów, wodorostów, błota, siana i/lub patyków, występują głównie na terenach podmokłych, bądź bagnistych, niekiedy można spotkać je w pobliżu lodowców albo przy dużych rafach koralowych...
Pożywienie: Żerują głównie w nocy, lub o świcie, Żywią się głównie: krewetkami/rakami różnego rodzaju, rybami słodkowodnymi jak i tymi słonowodnymi, płaszczkami, kalmarami. małymi/młodymi ośmiorniczkami. Młode do 5 miesiąca życia żywią się wyłącznie krlylem, lub gdy nie ma go w pobliżu, konsumują mięczaki...
Opis Zwierzaka: Te Feniksy są w całości zbudowane z wody, no prawie, jedynie 7-centymetrowy dziób jest ciałem stałym. Są to ptaki które nie lubią przebywać w grupach, wolą życie samotnych drapieżników. Maś zazwyczaj jest błąkitna lub błękitno-turkusowa, bardzo rzadko, ciemnogranatowa. Pomomo iż żyją w samotności bardzo przywiązują do jednego osobnika, który pomógł mu, kiedy sam nie mógł sobie poradzić. Nie zapomnijmy, że łzy tych ptaków mają właściwości lecznicze...

Cena: 8 KF


::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Nazwa: Tęczowy wąż
Opis: Duży wąż,który mógłby zjeść w całości krowę.Nie jest mięsożerny,tylko rybożerny.W wodzie jego łuski mienią się kolorami tęczy.Gdy wyjdzie z wody,staje się wodą.Jest prawie przezroczysty,tak jak woda.
Gniazdowanie: rzeki,jeziora,stawy,morza,oceany
Żywienie: żywi się on promieniami słońca (nie powoduje to zgaśnięcia słońca  ) i różnorodnymi rybami.
Cena: 7 KF

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Nazwa: Phosphorus
Opis: Małe zwierzątko,podobne do kolibra.Jedyna różnica jest taka,że phophforus żywi się fosforem i stopionymi kamieniami szlachetnymi.Różnią się też kolorem piór.Phosphorus,zmienia umaszczenie,zależnie od humoru bądź potrzeby:
szkarłatny rubin:złość
złoto,wymieszane ze srebrem(złoty w srebrne łaty):szczęście,zadowolenie
zielony szmaragd:potrzeba przytulenia,interakcji
niebieski topaz:potrzeba wolności,prywatności
czarny onyks:miłość
fioletowy ametyst:głód.
To nie tylko kolor,ale również prawdziwy kamień.Raz na miesiąc,phophforus pozwala wyrwać sobie jedno piórko,zrobione z prawdziwego kamienia szlachetnego.
Gniazdowanie: Trzyma się swojego właściciela.
Pożywienie: żywi się fosforem i stopionymi kamieniami szlachetnymi
Cena: 7 KF

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Nazwa:Norops
Opis:Małe zwierzątko wielkości nietoperza.Jest po bokach fioletowe na brzuchu białe na grzbiecie i głowie żółte.Ma długie przednie zęby.Uszy są ustawione w zależności od humoru.Ma miękkie puszyste futerko.Nos zazwyczaj ciemno granatowy lecz gdy choruje staje się zielony.Ogon jest podobny do ogona wiewiórki.Gdy chodzi nosi go nad grzbietem.Jest raczej bojaźliwym stworzeniem.Jego łapki są zakończone tęczowymi pazurkami.Używa ich do wykopywania nor
Gniazdowanie:Norki w lesie wyłożone liśćmi i suchą trawą
Pożywienie:Małe owady,korzenie roślin
Cena: 6 KF

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Nazwa - Ceryni
Opis - To mały gryzoń, przypominający pół rybę, pół jaszczurkę. Jest blado różowy, ma rybi ogon i cztery cienkie, ale silne łapy. Wokół głowy ma wyrostki przypominające koralowiec.

Gniazdowanie - Ciepłe morza, jeziora, rzeki. Wychodzi na ląd tam, gdzie jest mokro. Ma zarówno płuca jak i skrzela.
Pożywienie - Wodne mięczaki, ikra, skrzek, małe kałamarnice i ośmiornice, maleńkie ryby.
Cena: 5 KF

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Nazwa zwierzęcia: Delius
Opis: Zwierzę to jest podobne do jeża,tylko troszkę większe(wielkości sporego zająca). W obliczu zagrożenia,wydłuża swoje kolce i może nimi nawet strzelać.Zwierzątko całe wtedy wydaje się większe.

Gniazdowanie: mieszka on w norkach,wyłożonych mchem
Pożywienie:owady,rośliny
Cena: 5 KF

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Nazwa - Singa
Opis - To średniej wielkości zwierzę. Ma dziób kolibra, ciało i ogon tygrysa, grzywę i łapy lwa, skrzydła nietoperza. Wbrew opisowi, jest przepiękny, z tęczowym błyskiem.
Gniazdowanie - Mieszka w ciemnych lasach lub między górskimi szczytami.
Pożywienie - Księżycowe warzywa, owoce, rośliny.
Cena: 6 KF

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Nazwa: Księżycowy Lis
Gniazdowanie: Jeśli jest dziki,w nocy leci na księżyc [ma skrzydła], a w dzień w kryształowej jaskini. A jeśli ma właściciela, mieszka tam gdzie właściciel, ale w nocy nie zmienia swojego zwyczaju, i śpi w nocy na księżycu.
Pożywienie: Eliksir Księżyca. Można posiadać tego lisa tylko kiedy ma się eliksir.
Opis: Zawsze w nocy ogląda księżyc. Jest koloru srebrnego. Ma na szyi naszyjnik w kształcie księżyca. Na futrze, ma małe księżyce i gwiazdy. Jest wielkości kota.
Cena: 7 KF

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Nazwa: Zynokster
Opis - wygląda jak nały malutki ryś chociaż ma kolorowe paski na sobie a łapy ma zakończone wiałymi kopytkami  .
Gniazdowanie: mieszka wyłącznie na lądzie
Pożywienie tylko myszami i królikami
Cena: 5 KF

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Nazwa - Żabogłaz
Opis - Przypomina głaz z łapami, parą oczu oraz otworem gębowym. Zazwyczaj jest pokryty mchem lub małymi wyrostkami przypominającymi kamienie. Dorosły osobnik jest wielkości rysia, młode są mniejsze.
Gniazdowanie - Lasy, puszcze.
Pożywienie - Kamienie, żwir, piasek.
Cena: 6 KF

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Nazwa: Hiposomer Wielkoszponiasty (Wielkoszpon)
Opis : Jest to zwierze z głową ptasią, ciałem potężnym i umięśnionym, przednimi, ostro zakończonymi kopytami, a tylnymi szponami sokoła/ jastrzębia, z 3 ogonami szczurzymi i drobnymi, skrzydłami. Zwierze to jest agresywne i dość nieufna, potrafi wyczuć wszelkie emocje i charakter dowolnego zwierzaka. Prawie wcale nie latają,  za to są bardzo szybkie, silne wręcz niepokonane, jednak jak każde zwierze mają swoją ,,Piętę Achillesa,, Gdy ktoś ją okryje  Wielkoszpon będzie traktować tego kogoś jak pana i władcę, by nie użył, słabości przeciwko wielko szponom…
Gniazdowanie: Szczyty gór, Osiedlają zazwyczaj drobne szczeliny i wykładają zwoje gniazda, futrem i sianem,
Pożywienie: Żywią się drobnymi gryzoniami i salamandrami…
Cena: 7 KF

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Nazwa: Nietoperek Miniaturowy Little
Opis : Te jakże słodkie nietoperze rasy Little, są bardzo łagodnymi stworzonkami, są niewielkie, za to mieszczą się w różnych zakamarkach, rozpiętość ich skrzydeł wynosi zaledwie 15 cm, mają małe puchato zakończone ogonki i długie lekko obwisłe uszka, mają zęby podobne do szpikulców. Dobrze widzą w nocy, natomiast w dzień prawie wcale, Są czujne. Ich ubarwienie zawsze jest czarne z granatowym podskrzydlem… 
Gniazdowanie: Tym zwierzakom nie potrzeba wiele, wystarczy im mała gałązka zawieszona gdzieś na około 0,5 metra nad ziemią… Samice dodatkowo tworzą malutkie gniazdka (jeżeli jest zadomowiona wystarczy mały kartonik wyłożony suchymi liśćmi)
Pożywienie: Żywią się tzw., szkodnikami, czyli larwami, gąsienicami i komarami, czasem zjadają dżdżownice, młode natomiast do 3 miesiąca żywią się mlekiem matki
Cena: 6 KF

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Towarzysze ekstremalni:

Nazwa: Złoty Gryf
Opis: Pióra tej niespotykanej rasy gryfa są koloru złotego. Ma na łapie bransoletę ze szczerego złota. Uwielbia biegać i latać po łące. W każdej pełni księżyca, może przynieść właścicielowi złoty podarunek. Nigdy nie wiadomo jaki da prezent. Jest bardzo wierny właścicielowi.
Gniazdowanie: Głównie mieszka na magicznych złotych drzewach, ale jeśli ma właściciela mieszka razem z nim.
Pożywienie: Złote jabłka. Można jej znaleźć na łące wypowiadając magiczne słowa. Gryf zawsze powie właścicielowi jakie są słowa, ponieważ każde są inne.
Cena:  15 KF

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Nazwa: Radikulus
Opis:Zwierzątko wyglądające jak samiec pawia.Jednak jego pióra mogą dać właścicielowi zwierzątka skrzydła.Potrzeba jedynie długiej pracy ze zwierzęciem oraz jego przyjaźni.To zwierzę decyduje o podarowaniu skrzydeł (czyli Admin pisze,czy ktoś zasłużył na skrzydła).
Gniazdowanie: mieszka on w podziemnych lasach wraz z gremlinami;potem trzyma się właściciela
Pożywienie: żywi on się magicznymi grzybkami,które można uzyskać używając specjalnego eliksiru(sallu;wystarczy wylać go na ziemię,a wyrosną grzybki,wystarczające ptakowi na około miesiąc),a jak jest baaardzo głodny je korę drzew
Cena: 25 KF





(Towarzysze zaporzyczeni z forum Wataha Lobo, dziękujemy!)

Offline Durga

  • Stado FCH
  • Przywódczyni - administratorka
  • ***************
  • Wiadomości: 178
    • Zobacz profil
Odp: Towarzysze
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 05, 2013, 11:46:42 »
Weszłam i rozejrzałam się po klatkach. Zaczęłam się zastanawiać, którego towarzysza wziąć. Moją uwagę przykuł Złoty Gryf.

Offline Durga

  • Stado FCH
  • Przywódczyni - administratorka
  • ***************
  • Wiadomości: 178
    • Zobacz profil
Odp: Towarzysze
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 05, 2013, 11:48:12 »
Zostawiłam 15 KF i wzięłam klatkę z gryfem. Wyszłam.

Offline Morwenna

  • Stado FCH
  • Zwiadowczyni - początkująca
  • ****
  • Wiadomości: 105
    • Zobacz profil
Odp: Towarzysze
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 05, 2013, 11:54:03 »
Weszła powoli. Kluczyła między klatkami omiatając spojrzeniem różne zwierzątka. Kilka okazów było naprawdę interesujących, ale zatrzymała się przy ostatniej klatce - przy Radikulusie. Tak, to stworzenie było niezwykle urocze. Skinęła łbem do siebie samej. Jeszcze raz, po raz ostatni zastanowiła się.

Offline Durga

  • Stado FCH
  • Przywódczyni - administratorka
  • ***************
  • Wiadomości: 178
    • Zobacz profil
Odp: Towarzysze
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 05, 2013, 11:55:10 »
___________________
Nie możesz wejść i wyjść w jednym poście  ;)

Offline Morwenna

  • Stado FCH
  • Zwiadowczyni - początkująca
  • ****
  • Wiadomości: 105
    • Zobacz profil
Odp: Towarzysze
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 05, 2013, 11:59:16 »
Po kilku sekundach wytargała klatkę ze sklepu. Zostawiła jednak swój ślad, w postaci 25 KF.

------------
Ajś tam.  W takich sklepikowych miejscach nie umiem pisać 2 postów, wole jeden rozbudowany.

Offline CaroLyn

  • Stado LK
  • Przywódczyni - administratorka
  • ***************
  • Wiadomości: 89
    • Zobacz profil
Odp: Towarzysze
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 06, 2013, 18:18:57 »
Weszłam. Rozejrzałam się.
Podeszłam do Deliusa, a następnie do Singi.
- Którego z was by tu wybrać.. Może oby dwa?

Offline CaroLyn

  • Stado LK
  • Przywódczyni - administratorka
  • ***************
  • Wiadomości: 89
    • Zobacz profil
Odp: Towarzysze
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 06, 2013, 18:20:00 »
Wzięłam klatki z Deliusem i Singą. Zostawiłam 11 KF i wyszłam.

Offline Leonay

  • Stado FCH
  • Łowczyni - początkująca
  • ****
  • Wiadomości: 88
  • Płeć: Kobieta
  • Nie idź nigdy tam, gdzie wszyscy biegną.
    • Zobacz profil
Odp: Towarzysze
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 08, 2013, 22:02:19 »
Weszłam i zaczęłam się rozglądać za towarzyszem dla mojej tukanicy. Zakochałam się w Hiposomerze Wielkoszponiastym.
~Leonay

Offline Leonay

  • Stado FCH
  • Łowczyni - początkująca
  • ****
  • Wiadomości: 88
  • Płeć: Kobieta
  • Nie idź nigdy tam, gdzie wszyscy biegną.
    • Zobacz profil
Odp: Towarzysze
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 08, 2013, 22:04:09 »
Obejrzałam inne klatki, ale nie znalazłam niczego tak cudownego jak wielkoszpon. Był dziki, z charakterem. Zdecydowałam się na niego, zabrałam go i wyszłam zostawiając 7 KF
~Leonay

Offline Darijka

  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • Dzień bez uśmiechu, jest dniem straconym ;D
    • Zobacz profil
    • Mój Profil
Odp: Towarzysze
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 20, 2013, 09:42:10 »
Gdzie jest ten sklep?
<Darijka>

Offline Darijka

  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • Dzień bez uśmiechu, jest dniem straconym ;D
    • Zobacz profil
    • Mój Profil
Odp: Towarzysze
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 20, 2013, 09:47:44 »
Gdzie jest ten sklep, bo jak biore Strona Główna to są tylko tematy i odpowiedzi?
<Darijka>

Offline Morwenna

  • Stado FCH
  • Zwiadowczyni - początkująca
  • ****
  • Wiadomości: 105
    • Zobacz profil
Odp: Towarzysze
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 20, 2013, 11:34:58 »



------------
Podawałam Ci chyba link, tak? A, i av musisz zmienić, bo Durga ma taki sam, a ona była pierwsza.
http://www.sawanna.darmowefora.pl/index.php/board,8.0.html

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
shakesifidget serwerminecraft ruba watachawilkow magia-moje-zycie